1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Selam - tekrar açıldığına sevindim

Gönderilme zamanı: Prş Ara 24, 2015 12:35 am
gönderen FTW
Merhaba arkadaşlar.

2013ün başlarında (müslümanlığımın son demlerinde :mrgreen: ) islamı sorgularken bu siteye az girip çıkmadım az okumamıştım, sonradan kayıt da olmuştum. Dinden çıkmamda bana yol gösteren, doğruyu bulmamdaki en büyük yardımcılarımdan birisiydi bu forum, dinsizliğimin neredeyse 3. yılına girmek üzereyim, teşekkürler agnostik.net :lol: Hayatımdaki 2 büyük dönüm noktasından birisiydi doğruyu bulmak, dinden çıkmak.

Burada çok güzel insanlarla tanışmıştım, kendim de web işleriyle bilgisayarla vs. uğraştığım için şunu diyebilirim ki türkiyede gördüğüm en kaliteli sitelerden birisiydi agnostik.net ... Kaliteli, bilgili, donanımlı, birikimli üye veritabanına sahipti. Ama kapatıldıktan sonra az üzülmedim, daha belki buralardan öğreneceğimiz çok şey vardı.

Bugün birden rastgele aklıma geldi bu site, tarayıcıya agnostik.net urlyi girdim ve bir de ne göreyim açılmış. Çok sevindim. Hem de çok yakın bir zamanda açılmış galiba. Umarım kısa sürede aktif hale gelir tekrardan, umarım eski üyeler de bir şekilde haberdar olur ve tekrar gelirler siteye.

Şu an üye olan arkadaşlar, eğer yeni nick kullanıyorsanız eski nickinizden de bahsedebilirsiniz kim olduğunuzu bilmemiz hatırlamamız açısından :) Ben pek yazmazdım, o yüzden pek bilinmiyorum.

Re: Selam - tekrar açıldığına sevindim

Gönderilme zamanı: Prş Ara 24, 2015 5:28 am
gönderen Aslanbek
Aslanbek her zaman Aslanbek'tir.

Re: Selam - tekrar açıldığına sevindim

Gönderilme zamanı: Prş Ara 24, 2015 3:42 pm
gönderen derek
ben de sevindim

Re: Selam - tekrar açıldığına sevindim

Gönderilme zamanı: Prş Ara 24, 2015 8:25 pm
gönderen hector
FTW hoşgeldiniz,

Eski üyelerin birer birer gelmesi sevindirici. Umarım eski üyelerin hepsi bir şekilde haberdar olurlar.

Re: Selam - tekrar açıldığına sevindim

Gönderilme zamanı: Çrş Eki 12, 2016 11:55 pm
gönderen teacher
Bende eski siteden (aynı nick) bir ağabeyinizim ama arapça rakamları bile tanımayacak kadar bilgisizim, internetteki haber sitelerine yorum yazarken böyle bir sitenin açıldığı konusunu sürekli gündeme getirirsek kısa sürede üye sayımızı artıracağımızı umarım, gelenlere hoşgeldin der başarılar dilerim.

Re: Selam - tekrar açıldığına sevindim

Gönderilme zamanı: Prş Eki 13, 2016 8:49 am
gönderen Mr. Tanakh
Tekrar hoşgeldiniz.